RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.4 16V (B/CB0L) - Prachovka / těsnění od 10/1999 do 9/2004, 1390 ccm, 70 kW, 95 hp, K4J 712, K4J 713, Šikmá zadní část
| Vybavení vozidla | pro vozidla se servořízením |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 166 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,080 kg |
| Materiál | Guma |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 10 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 39 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Omezení výrobce | SMI, Koyo, JTEKT |
| Vybavení vozidla | pro vozidla se servořízením |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Výška [mm] | 168 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| Doplňující výrobek/info 2 | se sponkami |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 9 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 39 mm |
| Materiál vlnovce | Guma |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Výška [mm] | 155 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| Doplňující výrobek/info 2 | se sponkami |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 9 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 30 mm |
| Materiál vlnovce | Guma |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Výška [mm] | 152 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 11 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 32 mm |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 7701469566 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Výška [mm] | 170 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 9 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | 1. Přední náprava levá |
|---|---|
| Výška [mm] | 143 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 11 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 42 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 7701469486 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Výška [mm] | 170 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 12 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 40 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 173 mm |
| Materiál | CR (chloroprenový kaučuk) |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 12,5 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 42,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Omezení výrobce | TRW |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 11 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 42 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Omezení výrobce | KOYO |
| Vybavení vozidla | pro vozidla se servořízením |
| Výška [mm] | 168 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 9 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 39 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez servořízení |
| Výška [mm] | 170 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 9 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | TRW |
| Vybavení vozidla | pro vozidla se servořízením |
| párová čísla výrobku | 841 0051 30 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Výška [mm] | 170 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla se servořízením |
| Doplňující výrobek/info 2 | se sponkami |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 12 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 40 mm |
| pro výrobce řízení | TRW |
| Materiál vlnovce | Guma |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Výška [mm] | 158 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 10 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 30 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Výška [mm] | 165 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 8 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 38 mm |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 7701469565 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Výška [mm] | 170 mm |
| Výška 2 [mm] | 195 mm |
| Průměr 3 [mm] | 9 mm |
| Průměr 4 [mm] | 39 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 9 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 38 mm |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | SMI |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez servořízení |
| Výška [mm] | 158 mm |
| Materiál | Guma |
| Doplňující výrobek/info 2 | Kabel.spojka z ušlechtilé oceli |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 10 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 30 mm |
| nový díl | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | TRW |
| Výška [mm] | 170 mm |
| Materiál | Guma |
| Doplňující výrobek/info 2 | Kabel.spojka z ušlechtilé oceli |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 12 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 40 mm |
| nový díl | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | SMI |
| Výška [mm] | 168 mm |
| Materiál | Guma |
| Doplňující výrobek/info 2 | Kabel.spojka z ušlechtilé oceli |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 9 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 39 mm |
| nový díl | Ano |
Dostupnost