ALFA ROMEO 147 (937_) 1.9 JTD (937.AXF1A, 937.BXF1A) - Prachovka / těsnění od 6/2003 do 3/2010, 1910 ccm, 74 kW, 101 hp, 182 B9.000, Šikmá zadní část
| pro OE číslo | 77362287 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Výška [mm] | 185 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 12 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 61 mm |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1H0422831A |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Výška [mm] | 151 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 14 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 46 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Výška [mm] | 151 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 14 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 46 mm |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Výška [mm] | 210 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 37 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 61 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 9947921 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Výška [mm] | 210 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 37 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 61 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Výška [mm] | 185 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 12 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 61 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 77362287 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Výška [mm] | 185 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 12 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 61 mm |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 185 mm |
| Materiál | Termoplast |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 12 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 61 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 210 mm |
| Materiál | Termoplast |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 12 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 61 mm |
Dostupnost