RENAULT 21 (B48_) 2.2 (B48K) - Prachovka / těsnění od 9/1989 do 6/1994, 2165 ccm, 79 kW, 107 hp, J7T 754, J7T 755, Šikmá zadní část
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Výška [mm] | 140 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 10 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 38 mm |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 7700781097 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Výška [mm] | 155 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 10 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 28 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Výška [mm] | 155 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 10 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 28 mm |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 155 mm |
| Materiál | Guma |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 9 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 29 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 150 mm |
| Materiál | Guma |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 10 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 40 mm |
Dostupnost