SUZUKI SWIFT III (MZ, EZ) 1.6 (RS416, RR 416, ZC31S) - Prachovka / těsnění od 5/2006, 1586 ccm, 92 kW, 125 hp, M16A, Šikmá zadní část
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Výška [mm] | 152 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 12,5 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 50,5 mm |
| párová čísla výrobku | 614 620 0020 |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Výška [mm] | 152 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 12 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 51 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| průměr 1/průměr 2 [mm] | 51/39 mm |
| Výška 1 [mm] | 152 mm |
| Výška 2 [mm] | 185 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 12 mm |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | 1.Přední náprava pravá |
|---|---|
| Výška [mm] | 185 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 13 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 39 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Výška [mm] | 152 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 12 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 51 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| průměr 1/průměr 2 [mm] | 51/39 mm |
| Výška 1 [mm] | 152 mm |
| Výška 2 [mm] | 185 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 12 mm |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| montovaná strana | přední osa |
| délka 1 [mm] | 185 mm |
| Délka 2 [mm] | 152 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 39 mm |
| Vnější průměr 2 [mm] | 52 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 13 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 13 mm |
Dostupnost