AUDI A6 C4 (4A2) S6 Turbo quattro - Prachovka / těsnění od 6/1994 do 10/1997, 2226 ccm, 169 kW, 230 hp, AAN, limuzína
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Výška [mm] | 550 mm |
| Průměr 1 [mm] | 40 mm |
| Průměr 2 [mm] | 48 mm |
| Materiál | Guma |
| váha [g] | 444 g |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 60 |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Výška [mm] | 255 mm |
| Průměr 1 [mm] | 18,5 mm |
| Průměr 2 [mm] | 63 mm |
| Materiál | Termoplast |
| váha [g] | 190 g |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Výška [mm] | 526 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 40 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 50 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | 1.Přední náprava pravá |
|---|---|
| Výška [mm] | 188 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 16 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 507 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 39,5 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 48,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 254 mm |
| Materiál | Guma |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 20 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 63 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 200 mm |
| Materiál | Guma |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 16 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 550 mm |
| Materiál | Guma |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 40 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 48 mm |
Dostupnost