MITSUBISHI PAJERO II (V3_W) 3.2 DiD 4WD - Prachovka / těsnění od 4/2000 do 9/2007, 3200 ccm, 121 kW, 165 hp, 4M41, uzavřený terénní vůz
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 206,7 mm |
| Délka [mm] | 207 mm |
| Materiál | Guma |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 16,5 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 50,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 207 mm |
| Materiál | Guma |
| Doplňující výrobek/info 2 | se sponkami |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 17 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 50 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 204 mm |
|---|---|
| Materiál | Guma |
| Doplňující výrobek/info 2 | se sponkami |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 53 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 10 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| délka 1 [mm] | 207 mm |
| Délka 2 [mm] | 207 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 50 mm |
| Vnější průměr 2 [mm] | 50 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 17 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 17 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 207 mm |
| Materiál | Guma |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 17 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 50 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 240 mm |
| Materiál | Guma |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 17 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 51 mm |
Dostupnost