ALFA ROMEO 155 (167_) 1.7 T.S. 16V (167.A4N) - Prachovka / těsnění od 5/1996 do 12/1997, 1747 ccm, 103 kW, 140 hp, AR 67106, limuzína
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Výška [mm] | 214 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 11 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 55 mm |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Výška [mm] | 200 mm |
| Průměr 1 [mm] | 10 mm |
| Průměr 2 [mm] | 55 mm |
| Materiál | Guma |
| váha [g] | 106 g |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 60 |
Dostupnost