VOLVO V60 I (155) T5 - Prachovka / těsnění od 9/2010 do 12/2014, 1999 ccm, 177 kW, 241 hp, B 4204 T7, kombi
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s elektrohydraulickým řízením |
| Délka [mm] | 184 mm |
| Materiál | Guma |
| Doplňující výrobek/info 2 | se sponkami |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 18 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 52 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2013 |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s řízením s posilovačem |
| montovaná strana | přední osa |
| párová čísla výrobku | KS00003496 |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|
Dostupnost
| pro OE číslo | 30776252 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Výška [mm] | 184 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 17 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 52 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Výška [mm] | 195 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 17 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 52 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1433372 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Výška [mm] | 195 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 17 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 52 mm |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 30776252 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Výška [mm] | 184 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 17 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 52 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s elektr. servořízením |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 187 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,077 kg |
| Materiál | Termoplast |
| Doplňující výrobek/info 2 | se sponkami |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 18 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 55 mm |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s řízením s posilovačem |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| délka 1 [mm] | 184 mm |
| Délka 2 [mm] | 184 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 52 mm |
| Vnější průměr 2 [mm] | 52 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 18 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 18 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 184 mm |
| Materiál | Termoplast |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 18 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 52 mm |
Dostupnost