FIAT UNO (146_, 158_) 45 i.e. 1.0 (146E, 146A) - Prachovka / těsnění od 10/1984 do 10/1995, 999 ccm, 33 kW, 45 hp, 156 A2.000, 156 A2.246, Šikmá zadní část
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Výška [mm] | 208 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 10 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 25 mm |
| párová čísla výrobku | 214 620 0011 |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez servořízení |
| Výška [mm] | 165 mm |
| Materiál | Guma |
| Doplňující výrobek/info 2 | Kabel.spojka z ušlechtilé oceli |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 10 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 26 mm |
| nový díl | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez servořízení |
| Výška [mm] | 125 mm |
| Materiál | Guma |
| Doplňující výrobek/info 2 | Kabel.spojka z ušlechtilé oceli |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 10 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 42 mm |
| nový díl | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| párová čísla výrobku | 15356 01 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| párová čísla výrobku | 15355 01 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Výška [mm] | 166 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 10 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 25 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Délka [mm] | 120 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 10 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 40 mm |
| párová čísla výrobku | 17066 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Délka [mm] | 182 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 10 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 26 mm |
| párová čísla výrobku | 17065 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 165 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 26 mm |
| Vnější průměr [mm] | 10 mm |
| délka 1 [mm] | 125 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 10 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 42 mm |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez servořízení |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 125 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 10 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 42 mm |
| párová čísla výrobku | 303,032 |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez servořízení |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 165 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 10 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 26 mm |
| párová čísla výrobku | 303,031 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Výška 1 [mm] | 118 mm |
| Výška 2 [mm] | 182 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 10 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 26 mm |
| vnitřní průměr od 1 [mm] | 9 mm |
| vnitřní průměr od 2 [mm] | 41 mm |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez servořízení |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 125 mm |
| Materiál | Guma |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 10 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 42 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Materiál | Guma |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s kabel.spojkou |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 10 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 42 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Materiál | Guma |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s kabel.spojkou |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 10 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 26 mm |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez servořízení |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | přední osa |
| Materiál | Guma |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s kabel.spojkou |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 10 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 42 mm |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez servořízení |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Materiál | Guma |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s kabel.spojkou |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 10 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 26 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| Délka [mm] | 125 mm |
| Materiál | Guma |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 10 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 42 mm |
| párová čísla výrobku | 841 0060 30 |
Dostupnost