Všechny vozy - Prachovka / těsnění
| Výška [mm] | 176 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,138 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Materiál | Termoplast |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 14 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 158 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,160 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez servořízení |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 10 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 30 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 115 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,180 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | Guma |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 40 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 40 mm |
| párová čísla výrobku | L28002 |
Dostupnost
| Výška [mm] | 132 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,135 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 38 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 20 mm |
| párová čísla výrobku | L28004 |
Dostupnost
| Výška [mm] | 150 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,150 kg |
| Materiál | Guma |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 11 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 43 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 198 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,130 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Materiál | Termoplast |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 12 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 52 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 186 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,126 kg |
| Materiál | Termoplast |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 12 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 51 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 150 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,140 kg |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 27 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 45 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 255 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,171 kg |
| Materiál | Termoplast |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 19 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 63 mm |
| párová čísla výrobku | L29058 |
Dostupnost
| Výška [mm] | 186 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,130 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Materiál | Termoplast |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 15 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 49 mm |
Dostupnost
| Omezení výrobce | TRW |
|---|---|
| Výška [mm] | 195 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,151 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 12 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| Omezení výrobce | SMI-KOYO |
|---|---|
| Výška [mm] | 210 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,132 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 13 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 46 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 205 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,147 kg |
| Materiál | Termoplast |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 20 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 54 mm |
| párová čísla výrobku | L29071 |
Dostupnost
| Výška [mm] | 164 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,119 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Materiál | Termoplast |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 12 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 180 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,127 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Materiál | Termoplast |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 14 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 59 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 158 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 10 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 30 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 210 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 10 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 41 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 126 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 25 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 58 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 170 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 12 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 40 mm |
Dostupnost