Všechny vozy - Prachovka / těsnění
| Délka [mm] | 140 mm |
|---|---|
| Materiál | Guma |
| Doplňující výrobek/info 2 | se sponkami |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 10 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 46 mm |
Dostupnost
| Délka [mm] | 119 mm |
|---|---|
| Materiál | Guma |
| Doplňující výrobek/info 2 | se sponkami |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 9 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 43 mm |
Dostupnost
| Délka [mm] | 215 mm |
|---|---|
| Materiál | Guma |
| Doplňující výrobek/info 2 | se sponkami |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 17 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 58 mm |
Dostupnost
| Délka [mm] | 228 mm |
|---|---|
| Materiál | Guma |
| Doplňující výrobek/info 2 | se sponkami |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 14 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 37 mm |
Dostupnost
| Délka [mm] | 200 mm |
|---|---|
| Materiál | Termoplast |
| Doplňující výrobek/info 2 | se sponkami |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 13 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 47 mm |
Dostupnost
| Délka [mm] | 134 mm |
|---|---|
| Materiál | Guma |
| Doplňující výrobek/info 2 | se sponkami |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 38 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 40 mm |
| Výška protiprachové ochrany [mm] | 134 mm |
| Průměr 1 – doraz [mm] | 12 mm |
| Průměr 2 – doraz [mm] | 40 mm |
Dostupnost
| Délka [mm] | 240 mm |
|---|---|
| Materiál | Guma |
| Doplňující výrobek/info 2 | se sponkami |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 11 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 45 mm |
Dostupnost
| Délka [mm] | 215 mm |
|---|---|
| Materiál | Guma |
| Doplňující výrobek/info 2 | se sponkami |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 11 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 44 mm |
Dostupnost
| Délka [mm] | 240 mm |
|---|---|
| Materiál | Guma |
| Doplňující výrobek/info 2 | se sponkami |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 11 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 45 mm |
| Výška protiprachové ochrany [mm] | 240 mm |
| Průměr 1 – doraz [mm] | 11 mm |
| Průměr 2 – doraz [mm] | 36 mm |
Dostupnost
| Délka [mm] | 215 mm |
|---|---|
| Materiál | Guma |
| Doplňující výrobek/info 2 | se sponkami |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 11 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 44 mm |
| Výška protiprachové ochrany [mm] | 215 mm |
| Průměr 1 – doraz [mm] | 11 mm |
| Průměr 2 – doraz [mm] | 36 mm |
Dostupnost
| Délka [mm] | 240 mm |
|---|---|
| Materiál | Guma |
| Doplňující výrobek/info 2 | se sponkami |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 11 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 45 mm |
Dostupnost
| Délka [mm] | 209 mm |
|---|---|
| Materiál | Guma |
| Doplňující výrobek/info 2 | se sponkami |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 11 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 47 mm |
| Výška protiprachové ochrany [mm] | 209 mm |
| Průměr 1 – doraz [mm] | 11 mm |
| Průměr 2 – doraz [mm] | 39 mm |
Dostupnost
| Délka [mm] | 200 mm |
|---|---|
| Materiál | Guma |
| Doplňující výrobek/info 2 | se sponkami |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 10 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 33 mm |
Dostupnost
| Délka [mm] | 195 mm |
|---|---|
| Materiál | Guma |
| Doplňující výrobek/info 2 | se sponkami |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 12 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 37 mm |
Dostupnost
| Délka [mm] | 145 mm |
|---|---|
| Materiál | Guma |
| Doplňující výrobek/info 2 | se sponkami |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 10 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 47 mm |
Dostupnost
| Délka [mm] | 145 mm |
|---|---|
| Materiál | Guma |
| Doplňující výrobek/info 2 | se sponkami |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 10 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 32 mm |
Dostupnost
| Délka [mm] | 348 mm |
|---|---|
| Materiál | Guma |
| Doplňující výrobek/info 2 | se sponkami |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 53 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 44 mm |
Dostupnost
| Délka [mm] | 490 mm |
|---|---|
| Materiál | Guma |
| Doplňující výrobek/info 2 | se sponkami |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 63 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 53 mm |
Dostupnost
| Délka [mm] | 390 mm |
|---|---|
| Materiál | Guma |
| Doplňující výrobek/info 2 | se sponkami |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 11 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| Délka [mm] | 550 mm |
|---|---|
| Materiál | Guma |
| Doplňující výrobek/info 2 | se sponkami |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 48 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 40 mm |
Dostupnost