Všechny vozy - Prachovka / těsnění
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 155 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,090 kg |
| Materiál | Guma |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 10 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 37 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 205 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
| Materiál | Termoplast |
| Doplňující výrobek/info 2 | se sponkami |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 13 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 55 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 190 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,080 kg |
| Materiál | Termoplast |
| Doplňující výrobek/info 2 | se sponkami |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 13 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 51 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 190 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
| Materiál | Termoplast |
| Doplňující výrobek/info 2 | se sponkami |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 14 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 53 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 165 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,082 kg |
| Materiál | Guma |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 10 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 42 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 193 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,074 kg |
| Materiál | Termoplast |
| Doplňující výrobek/info 2 | se sponkami |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 13 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 52 mm |
Dostupnost
| Délka [mm] | 115 mm |
|---|---|
| Materiál | Guma |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 40 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 40 mm |
| párová čísla výrobku | 62 80 0003 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 155 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,068 kg |
| Materiál | Guma |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 11 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 44 mm |
| párová čísla výrobku | 62 80 0002 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 187 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,218 kg |
| Materiál | Guma |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s tukem |
| Doplňující výrobek/info 2 | se sponkami |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 16 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 59 mm |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 185 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,072 kg |
| Materiál | Termoplast |
| Doplňující výrobek/info 2 | se sponkami |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 16 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 51 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 167 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,122 kg |
| Materiál | Termoplast |
| Doplňující výrobek/info 2 | se sponkami |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 15 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 50 mm |
Dostupnost
| Délka [mm] | 155 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,07715 kg |
| Materiál | Guma |
| Doplňující výrobek/info 2 | se sponkami |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 11 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 44 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 223 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,0912 kg |
| Materiál | Termoplast |
| Doplňující výrobek/info 2 | se sponkami |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 15 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 55 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 200 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,07 kg |
| Materiál | Termoplast |
| Doplňující výrobek/info 2 | se sponkami |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 12 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 55 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 187 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,06 kg |
| Materiál | Guma |
| Doplňující výrobek/info 2 | se sponkami |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 16 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 61 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 195 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,061 kg |
| Materiál | Termoplast |
| Doplňující výrobek/info 2 | se sponkami |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 11 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 210 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,200 kg |
| Materiál | Guma |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 10 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 46 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 166 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,067 kg |
| Materiál | Termoplast |
| Doplňující výrobek/info 2 | se sponkami |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 14 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 50 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 178 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,052 kg |
| Materiál | Guma |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 10 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 49 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 200 mm |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 10 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 55 mm |
Dostupnost