Všechny vozy - Prachovka / těsnění
| Výška [mm] | 211 mm |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 55 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 14 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Výška [mm] | 193 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 14 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 216 mm |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 13 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 56 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 200 mm |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 13 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 52 mm |
| pro výrobce převodovky řízení | TRW |
Dostupnost
| Výška [mm] | 165,8 mm |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 14 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 44 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 195,3 mm |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 12 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 204 mm |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 12 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 53 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 504030059 |
|---|---|
| pro OE číslo | 98445304 |
| pro OE číslo | 98445307 |
| pro OE číslo | 99463258 |
| pro OE číslo | 99463259 |
| Výška 1 [mm] | 223 mm |
| Výška 2 [mm] | 213 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 62 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 15 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 242 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 15 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 67 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 195 mm |
| Materiál | Guma |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 12 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 37 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 185 mm |
| Materiál | Guma |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 37 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 51 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 210 mm |
| Materiál | Guma |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 11 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 52 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 184 mm |
| Materiál | Guma |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 10 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 39 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 212 mm |
| Materiál | Guma |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 12 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 45 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 185 mm |
| Materiál | Guma |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 11 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 46 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 160 mm |
| Materiál | Guma |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 9 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 44 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | u spolujezdce |
| Délka [mm] | 115 mm |
| Materiál | Guma |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 40 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 40 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 190 mm |
| Materiál | Guma |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 9 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 44 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Omezení výrobce | TRW |
| Délka [mm] | 195 mm |
| Materiál | Termoplast |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 12 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 143 mm |
| Materiál | Guma |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 25 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 40 mm |
Dostupnost