Všechny vozy - Prachovka / těsnění
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 120 mm |
| Materiál | Guma |
| Vybavení vozidla | pro vozidla se servořízením |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 22 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 45 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 180 mm |
| Materiál | Guma |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 11 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 46 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 260 mm |
| Materiál | Guma |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 15 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 53 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 205 mm |
| Materiál | Termoplast |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 16 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 62 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 178 mm |
| Materiál | Termoplast |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 14 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 47 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 186 mm |
| Materiál | Termoplast |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 13 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 55 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 204 mm |
| Materiál | Termoplast |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 13 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 197 mm |
| Materiál | Termoplast |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 64 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 15 mm |
| pro výrobce převodovky řízení | ZF |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 141 mm |
| Materiál | Termoplast |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 65 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 65 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 190 mm |
| Materiál | Termoplast |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 14 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 50 mm |
| pro výrobce převodovky řízení | ZF |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 204 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 16 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 63 mm |
| pro výrobce převodovky řízení | THYSSEN KRUPP |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 185 mm |
| Materiál | Termoplast |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 13 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 53 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 193 mm |
| Materiál | Termoplast |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 14 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 52 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 158 mm |
| druh provozu | elektrický |
| Materiál | Termoplast |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 14 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 51 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 185 mm |
| Materiál | Termoplast |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 13 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 55 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 165 mm |
| Materiál | Guma |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 10 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 42 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 186 mm |
| Materiál | Guma |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 15 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 55 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 188 mm |
| Materiál | Guma |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 11 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 43 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 148 mm |
| Materiál | Termoplast |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 14 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 422 mm |
| Materiál | Guma |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 54 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 54 mm |
Dostupnost