PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.5 D - Sloupek řízení od 6/1994 do 4/1996, 1527 ccm, 40 kW, 54 hp, VJY (TUD5), Šikmá zadní část
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Šířka [mm] | 32 mm |
| Výška [mm] | 25 mm |
| Materiál | Plast |
| vnitřní průměr [mm] | 21,5 mm |
| váha [g] | 6 g |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Šířka [mm] | 24 mm |
| Výška [mm] | 24 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| váha [g] | 45 g |
Dostupnost
| vnitřní průměr [mm] | 24 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 24 mm |
| váha [g] | 43 g |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE Performance |
|---|---|
| Barva | stříbrná |
| druh provozu | manuální |
| váha [g] | 33 g |
Dostupnost