Všechny vozy - Sloupek řízení
| Vybavení vozidla | pro vozidla s řízením s posilovačem |
|---|---|
| stavitelný | není stavitelný |
Dostupnost
| Speciální vozidlo | auto autoškoly |
|---|---|
| stavitelný | stavitelný |
| Modelový rok od | 2003 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 410 mm |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez řídicího přístroje |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s elektromotorem |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Délka [mm] | 411 mm |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez řídicího přístroje |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s elektromotorem |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Délka [mm] | 590 mm |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez nastavitelného sloupku řízení |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez řídicího přístroje |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s elektromotorem |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost