MAZDA 6 limuzína (GG) 2.3 MPS Turbo (GG3P) - Vzpěry / tyče od 12/2005 do 8/2007, 2261 ccm, 191 kW, 260 hp, L3-VDT, L3KG, limuzína
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| délka 1 [mm] | 305 mm |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava nahoře |
|---|---|
| Délka [mm] | 305 mm |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava dole |
|---|---|
| Délka [mm] | 204 mm |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava nahoře |
|---|---|
| Délka [mm] | 305 mm |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava dole |
|---|---|
| Délka [mm] | 204 mm |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 305 mm |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
Dostupnost