FORD USA MUSTANG kupé 5.4 V8 - Vzpěry / tyče od 1/2006, 5403 ccm, 355 kW, 483 hp, , kupé
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| montovaná strana | vnitřní |
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
| Hmotnost [kg] | 0,182 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| Vnější průměr [mm] | 41,9 mm |
| Tyč/vzpěra | pro panhardskou tyč |
Dostupnost