Všechny vozy - Vzpěry / tyče
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| Délka [mm] | 246 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Vnější závit [mm] | M10x1 mm |
| Tyč/vzpěra | vodicí tyč |
| Doplňující výrobek/info 2 | se sadou pojistných šroubů |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
| Výška [mm] | 89 mm |
| Požadovaný počet kusů | 4 |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Vnější průměr [mm] | 35 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Tyč/vzpěra | pro vodicí tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| Délka [mm] | 65 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| Vnější průměr [mm] | 42 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Tyč/vzpěra | pro vodicí tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 12,2 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
| Výška [mm] | 57 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Vnější průměr [mm] | 35 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Vnější průměr [mm] | 39 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Tyč/vzpěra | pro ochrannou tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| Vnější průměr [mm] | 66 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| Délka [mm] | 134 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Tyč/vzpěra | vodicí tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
| Šířka [mm] | 40 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Tyč/vzpěra | vodicí tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| Délka [mm] | 485 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| Délka [mm] | 451 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Tyč/vzpěra | Tažná tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| Délka [mm] | 322 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Materiál | hliník |
| Tyč/vzpěra | Nosník |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| Délka [mm] | 290 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Tyč/vzpěra | vodicí tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Tyč/vzpěra | vodicí tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Tyč/vzpěra | vodicí tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tyč/vzpěra | vodicí tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tyč/vzpěra | vodicí tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
| Délka [mm] | 143 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 13 mm |
| Tyč/vzpěra | Nosník |
Dostupnost