MITSUBISHI L200 (K7_T, K6_T, K5_T) 2.5 D (K64T) - Kolo / upevnění kola od 6/1996 do 12/2007, 2477 ccm, 55 kW, 75 hp, 4D56 (8V), pick-up
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 37,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
| Materiál | ocel |
| Rozměr klíče | 21 |
| Vnější průměr [mm] | 30 mm |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnější šestihran |
| Jakost/třída | 8 |
| Ráfky | pro ráfky z lehkých kovů |
| povrch | pochromováno |
| Upevnění kol | plochý svazek |
| Provedení šroubu/závitu/matice | Ochranná matice |
| Provedení šroubu/závitu/matice | s pojistnou podložkou |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 37,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
| Materiál | ocel |
| Rozměr klíče | 21 |
| Vnější průměr [mm] | 30 mm |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnější šestihran |
| Jakost/třída | 8 |
| Ráfky | pro ráfky z lehkých kovů |
| povrch | pochromováno |
| Upevnění kol | plochý svazek |
| Provedení šroubu/závitu/matice | Ochranná matice |
| Provedení šroubu/závitu/matice | s pojistnou podložkou |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 37,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
| Materiál | ocel |
| Rozměr klíče | 21 |
| Vnější průměr [mm] | 30 mm |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnější šestihran |
| Jakost/třída | 8 |
| Ráfky | pro ráfky z lehkých kovů |
| povrch | pochromováno |
| Upevnění kol | plochý svazek |
| Provedení šroubu/závitu/matice | Ochranná matice |
| Provedení šroubu/závitu/matice | s pojistnou podložkou |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost