SEAT IBIZA II (6K1) 1.0 - Kompletní sada těsnění od 3/1993 do 9/1996, 1043 ccm, 33 kW, 45 hp, AAU, Šikmá zadní část
| TECDOC-číslo motoru | 4892 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 6K ZR000 100 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsnicím kroužkem - kliková hřídel |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s utěsněním vřetene ventilu |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4892 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 6K ZR000 101 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsnicím kroužkem - kliková hřídel |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s utěsněním vřetene ventilu |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4892 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 06/1994 |
| Číslo podvozku (VIN) do | 6K-ZR-000100 |
| jen ve spojení s | 81000300 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním hlavy válce |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s utěsněním vřetene ventilu |
| váha [g] | 473,74 g |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4892 |
|---|---|
| Rok výroby od | 07/1994 |
| Číslo podvozku (VIN) od | 6K-ZR-000101 |
| jen ve spojení s | 81000300 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním hlavy válce |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s utěsněním vřetene ventilu |
| váha [g] | 478,95 g |
Dostupnost