AUDI CABRIOLET B3 (8G7) 2.0 E - Těsnění pod hlavu motoru od 1/1993 do 7/1998, 1984 ccm, 85 kW, 115 hp, ABK, Kabriolet
| TECDOC-číslo motoru | 233 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 8G P 006 501 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s utěsněním vřetene ventilu |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 233 |
| Číslo podvozku (VIN) od | 8G S 009 001 |
| Číslo motoru do | ABK 245 263 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s utěsněním vřetene ventilu |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 233 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 8G S 009 000 |
| Tloušťka/síla [mm] | 1,75 mm |
| Průměr v mm | 83,5 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 233 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 8G S 009 001 |
| Tloušťka/síla [mm] | 1,65 mm |
| Průměr v mm | 83,5 mm |
| Konstrukční typ těsnění | kovové vrstvené těsnění |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 233 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 06/1994 |
| Konstrukční typ těsnění | měkké kovové těsnění |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 233 |
|---|---|
| Rok výroby od | 07/1994 |
| Tloušťka/síla [mm] | 1,65 mm |
| Konstrukční typ těsnění | kovové vrstvené těsnění |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 233 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 8C P 185 164 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním hlavy válce |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsnicím kroužkem - vačková hřídel |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s utěsněním vřetene ventilu |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 233 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 8G-S009000 |
| Číslo motoru do | 245263 |
| jen ve spojení s | 10073900 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním hlavy válce |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 233 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 8G-S009000 |
| Číslo motoru do | 245263 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním hlavy válce |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 233 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 8G-S009000 |
| Číslo motoru od | 245264 |
| jen ve spojení s | 10073900 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním hlavy válce |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 233 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 8G-S009000 |
| Číslo motoru od | 245264 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním hlavy válce |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 233 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 8GS009001 |
| Číslo motoru do | 245263 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním hlavy válce |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsnicím kroužkem - vačková hřídel |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s utěsněním vřetene ventilu |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 233 |
|---|---|
| Číslo motoru od | 245264 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním hlavy válce |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsnicím kroužkem - vačková hřídel |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s utěsněním vřetene ventilu |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 233 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 8GP006500 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním hlavy válce |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsnicím kroužkem - vačková hřídel |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s utěsněním vřetene ventilu |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 233 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 8GP006501 |
| Číslo podvozku (VIN) do | 8GS009000 |
| jen ve spojení s | 016228B |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním hlavy válce |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsnicím kroužkem - vačková hřídel |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s utěsněním vřetene ventilu |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | ******8G*S*009000 |
|---|---|
| pro OE číslo | 048 103 383 B |
| Hmotnost [kg] | 0,01 kg |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 233 |
|---|---|
| Konstrukční typ těsnění | Těsnění (Weichstoff) |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 233 |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním hlavy válce |
Dostupnost