AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 3.0 - Těsnění pod hlavu motoru od 8/2001 do 1/2005, 2976 ccm, 162 kW, 220 hp, ASN, limuzína
| Hmotnost [kg] | 0,140 kg |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Materiál | Kov |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 15346 |
| Číslo podvozku (VIN) od | 8H-4-005001 |
| jen ve spojení s | 81033600 |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 0,90 mm |
|---|---|
| Průměr v mm | 83,20 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost