MINI MINI (R50, R53) One - Těsnění pod hlavu motoru od 4/2003 do 9/2006, 1398 ccm, 55 kW, 75 hp, W10 B14 A, Šikmá zadní část
| TECDOC-číslo motoru | 31886 |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 0,65 mm |
| Průměr v mm | 78 mm |
| jen ve spojení s | 14-32241-01 |
| Konstrukční typ těsnění | kovové vrstvené těsnění |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 31886 |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 0,95 mm |
| Průměr v mm | 78 mm |
| jen ve spojení s | 14-32241-01 |
| Konstrukční typ těsnění | kovové vrstvené těsnění |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 0,6 mm |
|---|---|
| Průměr v mm | 78,2 mm |
| Tloušťka vrstvy (montážní) [mm] | 0,6 mm |
| Konstrukční typ těsnění | kovové vrstvené těsnění |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění hlavy válce |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s utěsněním vřetene ventilu |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 0,9 mm |
|---|---|
| opravný stupeň | +0,3 mm |
| Tloušťka vrstvy (montážní) [mm] | 0,9 mm |
| Konstrukční typ těsnění | kovové vrstvené těsnění |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním hlavy válce |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s utěsněním vřetene ventilu |
| doplňkový potřebný díl (výrobek-číslo) | 374.230 |
| obsahuje více dílů než OE sada (výr.č.) | 11 12 7 508 545 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 31886 |
|---|---|
| Průměr v mm | 78 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 31886 |
|---|---|
| jen ve spojení s | 81033300 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 31886 |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění hlavy válce |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s utěsněním vřetene ventilu |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 31886 |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění hlavy válce |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s utěsněním vřetene ventilu |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 31886 |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 0,65 mm |
| Průměr v mm | 78 mm |
| Konstrukční typ těsnění | kovové vrstvené těsnění |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 31886 |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 0,95 mm |
| Průměr v mm | 78 mm |
| Konstrukční typ těsnění | kovové vrstvené těsnění |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 31886 |
|---|---|
| jen ve spojení s | 81033300 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 31886 |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 0,65 mm |
| Konstrukční typ těsnění | kovové vrstvené těsnění |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 31886 |
|---|---|
| Průměr v mm | 78 mm |
| opravný stupeň | +0.30 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 31886 |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 0,65 mm |
| Průměr 1 [mm] | 78,0 mm |
| Konstrukční typ těsnění | kovové vrstvené těsnění |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 31886 |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním hlavy válce |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 0,65 mm |
|---|---|
| Konstrukční typ těsnění | kovové vrstvené těsnění |
Dostupnost