PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.6 - Těsnění pod hlavu motoru od 7/1989 do 12/1993, 1580 ccm, 69 kW, 94 hp, B2A (XU52C/K), Šikmá zadní část
| TECDOC-číslo motoru | 12430 |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 1,2 mm |
| Konstrukční typ těsnění | měkké kovové těsnění |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 12430 |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 1,44 mm |
| Konstrukční typ těsnění | měkké kovové těsnění |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 12430 |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění hlavy válce |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s utěsněním vřetene ventilu |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,28 kg |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění hlavy válce |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsnicím kroužkem - vačková hřídel |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s utěsněním vřetene ventilu |
Dostupnost