Všechny vozy - Těsnění pod hlavu motoru
| Tloušťka/síla [mm] | 1,55 mm |
|---|---|
| Průměr v mm | 82 mm |
| jen ve spojení s | 14-12718-01 |
| Počet děr | 1 |
| Konstrukční typ těsnění | kovové vrstvené těsnění |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 1,63 mm |
|---|---|
| Průměr v mm | 82 mm |
| jen ve spojení s | 14-12718-01 |
| Počet děr | 2 |
| Konstrukční typ těsnění | kovové vrstvené těsnění |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 1,71 mm |
|---|---|
| Průměr v mm | 82 mm |
| jen ve spojení s | 14-12718-01 |
| Počet děr | 3 |
| Konstrukční typ těsnění | kovové vrstvené těsnění |
Dostupnost
| Průměr v mm | 79 mm |
|---|---|
| Konstrukční typ těsnění | kovové vrstvené těsnění |
Dostupnost
| Průměr v mm | 80 mm |
|---|---|
| jen ve spojení s | 14-32358-01 |
| Konstrukční typ těsnění | kovové vrstvené těsnění |
Dostupnost
| Průměr v mm | 80 mm |
|---|---|
| Konstrukční typ těsnění | kovové vrstvené těsnění |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 1,1 mm |
|---|---|
| Průměr v mm | 83 mm |
| Konstrukční typ těsnění | kovové vrstvené těsnění |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 0,5 mm |
|---|---|
| Průměr v mm | 89 mm |
| jen ve spojení s | 14-12679-01 |
| Konstrukční typ těsnění | kovové vrstvené těsnění |
Dostupnost
| Počet děr | |
|---|---|
| Konstrukční typ těsnění | kovové vrstvené těsnění |
Dostupnost
| Počet děr | 1 |
|---|---|
| Konstrukční typ těsnění | kovové vrstvené těsnění |
Dostupnost
| Počet děr | 2 |
|---|---|
| Konstrukční typ těsnění | kovové vrstvené těsnění |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 0,4 mm |
|---|---|
| Průměr v mm | 73 mm |
| Konstrukční typ těsnění | kovové vrstvené těsnění |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 0,9 mm |
|---|---|
| Průměr v mm | 83 mm |
| jen ve spojení s | 14-10013-01 |
| Počet děr | 2 |
| Klíčové písmeno | TRIA |
| Konstrukční typ těsnění | kovové vrstvené těsnění |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 0,6 mm |
|---|---|
| Průměr v mm | 73,7 mm |
| Konstrukční typ těsnění | kovové vrstvené těsnění |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 1,15 mm |
|---|---|
| Průměr v mm | 86 mm |
| jen ve spojení s | 14-32231-01 |
| Konstrukční typ těsnění | kovové vrstvené těsnění |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 1,13 mm |
|---|---|
| Průměr v mm | 83 mm |
| jen ve spojení s | 14-10013-01 |
| Materiál | Kov |
| Počet děr | 1 |
| Konstrukční typ těsnění | kovové vrstvené těsnění |
Dostupnost