MERCEDES-BENZ VITO Tourer (W447) 119 CDI / 119 BlueTEC 4-matic (447.701, 447.703,... - Těsnění pod víko ventilu od 12/2014, 2143 ccm, 140 kW, 190 hp, OM 651.950, autobus
| TECDOC-číslo motoru | 29251 |
|---|---|
| Číslo motoru do | 30963977 |
| pro OE číslo | A6510160021 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 29251 |
|---|---|
| objem | 70 ml |
| od rozsahu teploty [°C] | -60 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 300 °C |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 29251 |
|---|---|
| Číslo motoru od | 30963978 |
| Materiál | Guma |
Dostupnost