OPEL ASTRA G CLASSIC Caravan (F35) 1.7 CDTI - Těsnění pod víko ventilu od 5/2004 do 7/2009, 1686 ccm, 59 kW, 80 hp, Z 17 DTL, kombi
| TECDOC-číslo motoru | 17947 |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17947 |
|---|---|
| pro OE číslo | 12341-PLZ-D00 |
| Materiál | Kov |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17947 |
|---|---|
| objem | 70 ml |
| od rozsahu teploty [°C] | -60 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 300 °C |
Dostupnost
| druh provozu | manuální |
|---|---|
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost