VW CRAFTER Krabice (SY_, SX_) 2.0 TDI RWD - Těsnění pod víko ventilu od 5/2017 do 6/2024, 1968 ccm, 130 kW, 177 hp, DAWA, Krabice
| pro OE číslo | 04L 103 469 J |
|---|---|
| montovaná strana | Vstřikovací tryska |
| Požadovaný počet kusů | 4 |
| vnitřní průměr [mm] | 18 mm |
| Vnější průměr [mm] | 40 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 35106 |
|---|---|
| pro OE číslo | 04L103483A |
| Alternativní sada opravy | 56068000 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 35106 |
|---|---|
| objem | 70 ml |
| od rozsahu teploty [°C] | -60 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 300 °C |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 4 |
|---|---|
| montovaná strana | vnitřní |
| Volitelné | Ano |
Dostupnost