LAND ROVER RANGE ROVER IV (L405) 5.0 SCV8 4x4 - Těsnění pod víko ventilu od 11/2017 do 9/2021, 5000 ccm, 416 kW, 566 hp, 508PS(AJ133), SUV
| pro OE číslo | LR014345 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | vnitřní |
| Hmotnost [kg] | 0,013 kg |
| Materiál | ACM (polyakrylkaučuk) |
| párová čísla výrobku | 106576 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 26634 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 26634 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 26634 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Tloušťka/síla [mm] | 11,5 mm |
| Délka [mm] | 570 mm |
| Šířka [mm] | 250 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 26634 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Tloušťka/síla [mm] | 11,5 mm |
| Délka [mm] | 565 mm |
| Šířka [mm] | 240 mm |
Dostupnost
| druh provozu | manuální |
|---|---|
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost
| druh provozu | manuální |
|---|---|
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost