SKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 2.0 - Těsnění pod víko ventilu od 4/1999 do 5/2007, 1984 ccm, 85 kW, 116 hp, AEG, APK, AQY, AZH, AZJ, kombi
| Množství | 1 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | korek |
Dostupnost
| Množství | 1 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,045 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | Guma |
Dostupnost
| Množství | 1 |
|---|---|
| Délka [mm] | 400 mm |
| Šířka [mm] | 141 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | Guma |
Dostupnost
| Množství | 1 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | korek |
Dostupnost