VW TOUAREG (CR7, RC8) 3.0 TDI 4motion - Těsnění pod víko ventilu od 1/2018 do 11/2023, 2967 ccm, 183 kW, 249 hp, CVMD, SUV
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| Výška [mm] | 13 mm |
| Barva | černá |
| Materiál | ACM (polyakrylkaučuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 29 mm |
| Vnější průměr [mm] | 37 mm |
| povrch | genoppt |
| Doplňující výrobek/info 2 | s drážkami |
Dostupnost
| montovaná strana | pro válce 1-3 |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | pro válce 4-6 |
|---|
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 36631 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 6 |
| montovaná strana | vnitřní |
| Materiál | ACM (polyakrylkaučuk) |
Dostupnost
| druh provozu | manuální |
|---|---|
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost
| druh provozu | manuální |
|---|---|
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost