TOYOTA MR2 III (ZZW3_) 1.8 16V VT-i (ZZW30) - Těsnění pod víko ventilu od 10/1999 do 6/2007, 1794 ccm, 103 kW, 140 hp, 1ZZ-FE, Kabriolet
| Tloušťka/síla [mm] | 5 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 490 mm |
| Šířka [mm] | 190 mm |
| Materiál | ACM (polyakrylkaučuk) |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 13368 |
|---|---|
| objem | 70 ml |
| od rozsahu teploty [°C] | -60 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 300 °C |
Dostupnost
| druh provozu | manuální |
|---|---|
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost