MERCEDES-BENZ S-CLASS kupé (C215) CL 55 AMG (215.373) - Těsnění pod víko ventilu od 10/1999 do 3/2006, 5439 ccm, 265 kW, 360 hp, M 113.986, kupé
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 7 mm |
| Délka [mm] | 579 mm |
| Šířka [mm] | 8 mm |
| Materiál | ACM (polyakrylkaučuk) |
Dostupnost
| pro OE číslo | 113 016 0221 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 113 016 0321 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
Dostupnost