TOYOTA RAV 4 II (_A2_) 2.0 4WD (ACA21, ACA20) - Těsnění pod víko ventilu od 5/2000 do 11/2005, 1998 ccm, 110 kW, 150 hp, 1AZ-FE, SUV
| TECDOC-číslo motoru | 14870 |
|---|---|
| Délka [mm] | 480 mm |
| Šířka [mm] | 210 mm |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 5,5 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 500 mm |
| Šířka [mm] | 170 mm |
| Materiál | ACM (polyakrylkaučuk) |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 14870 |
|---|---|
| Rok výroby od | 01/2001 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 14870 |
|---|---|
| objem | 70 ml |
| od rozsahu teploty [°C] | -60 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 300 °C |
Dostupnost