AUDI CABRIOLET B3 (8G7) 2.0 E - Těsnění pod víko ventilu od 1/1993 do 7/1998, 1984 ccm, 85 kW, 115 hp, ABK, Kabriolet
| Číslo podvozku (VIN) do | 8G-P-006 501 |
|---|---|
| Provedení šroubu/závitu/matice | bez nákružku |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 233 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 8GP006501 |
| Materiál | Guma |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | korek |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | korek |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | korek |
Dostupnost
| Délka [mm] | 400 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 141 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | Guma |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 8G-P-006 500 |
|---|---|
| Číslo produkce | 1120040 |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 8G-P-006 051 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | Guma |
| Číslo produkce | 1120150 |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 8G-P-006 051 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost