AUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 2.4 - Těsnění pod víko ventilu od 8/2001 do 1/2005, 2393 ccm, 125 kW, 170 hp, BDV, kombi
| Požadovaný počet kusů | 2 |
|---|---|
| pro OE číslo | 078103483M |
| Délka [mm] | 254 mm |
| Šířka [mm] | 52 mm |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 2 |
|---|---|
| pro OE číslo | 078103484C |
| Délka [mm] | 345 mm |
| Šířka [mm] | 255 mm |
| Materiál | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16410 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| druh provozu | manuální |
|---|---|
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost