MERCEDES-BENZ CLK (C209) CLK 500 (209.375) - Těsnění pod víko ventilu od 6/2002 do 5/2009, 4966 ccm, 225 kW, 306 hp, M 113.968, kupé
| TECDOC-číslo motoru | 16887 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 7 mm |
| Délka [mm] | 579 mm |
| Šířka [mm] | 8 mm |
| Materiál | ACM (polyakrylkaučuk) |
Dostupnost
| pro OE číslo | 113 016 0221 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 113 016 0321 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
Dostupnost