AUDI A4 B6 Avant (8E5) 2.4 - Těsnění pod víko ventilu od 9/2001 do 12/2004, 2393 ccm, 120 kW, 163 hp, AMM, kombi
| Požadovaný počet kusů | 2 |
|---|---|
| pro OE číslo | 078103483M |
| Délka [mm] | 254 mm |
| Šířka [mm] | 52 mm |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 2 |
|---|---|
| pro OE číslo | 078103484C |
| Délka [mm] | 345 mm |
| Šířka [mm] | 255 mm |
| Materiál | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15331 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15331 |
|---|---|
| objem | 70 ml |
| od rozsahu teploty [°C] | -60 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 300 °C |
Dostupnost
| druh provozu | manuální |
|---|---|
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost