AUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 2.5 TDI - Těsnění pod víko ventilu od 7/2002 do 1/2005, 2496 ccm, 120 kW, 163 hp, BCZ, BDG, BFC, kombi
| TECDOC-číslo motoru | 16859 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| váha [g] | 46,962 g |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16860 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16860 |
|---|---|
| objem | 70 ml |
| od rozsahu teploty [°C] | -60 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 300 °C |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,075 kg |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Materiál | Guma |
Dostupnost
| druh provozu | manuální |
|---|---|
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost