FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.8 - Těsnění pod víko ventilu od 10/2003 do 3/2007, 1798 ccm, 88 kW, 120 hp, CSDA, CSDB, velkoprostorová limuzína
| TECDOC-číslo motoru | 18976 |
|---|---|
| pro OE číslo | 8694684 |
| Alternativní sada opravy | 56033800 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18976 |
|---|---|
| objem | 70 ml |
| od rozsahu teploty [°C] | -60 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 300 °C |
Dostupnost
| druh provozu | manuální |
|---|---|
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost