PEUGEOT 206 Šikmá zadní část (2A/C) 1.4 16V - Těsnění pod víko ventilu od 10/2003 do 2/2008, 1360 ccm, 65 kW, 88 hp, KFU (ET3J4), Šikmá zadní část
| TECDOC-číslo motoru | 17550 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17550 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17550 |
|---|---|
| montovaná strana | Sací strana |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17550 |
|---|---|
| montovaná strana | Výstupní strana |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17550 |
|---|---|
| montovaná strana | Sací strana |
| Materiál | Guma / kovový |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17550 |
|---|---|
| montovaná strana | Výstupní strana |
| Materiál | Guma / kovový |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17550 |
|---|---|
| montovaná strana | Výstupní strana |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17550 |
|---|---|
| objem | 70 ml |
| od rozsahu teploty [°C] | -60 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 300 °C |
Dostupnost
| montovaná strana | Výstupní strana |
|---|---|
| Materiál | ACM (polyakrylkaučuk) |
Dostupnost
| montovaná strana | Sací strana |
|---|---|
| Materiál | ACM (polyakrylkaučuk) |
Dostupnost