NISSAN SUNNY III Liftback (N14) 1.4 i 16V - Těsnění pod víko ventilu od 10/1990 do 6/1995, 1392 ccm, 64 kW, 87 hp, GA14DE, Šikmá zadní část
| pro OE číslo | 13270-51J20 |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 6 mm |
| Délka [mm] | 460 mm |
| Šířka [mm] | 160 mm |
| Materiál | ACM (polyakrylkaučuk) |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4703 |
|---|---|
| Rok výroby od | 01/1995 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 13270-51J10 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,060 kg |
Dostupnost