CHRYSLER CROSSFIRE Roadster 3.2 - Těsnění pod víko ventilu od 5/2004 do 12/2008, 3199 ccm, 160 kW, 218 hp, EGX, Kabriolet
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 24 mm |
| Délka [mm] | 462 mm |
| Šířka [mm] | 175 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,050 kg |
| Materiál | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
Dostupnost
| pro OE číslo | 112 016 0221 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 112 016 0321 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
Dostupnost