CITROËN C4 kupé (LA_) 1.4 16V - Těsnění pod víko ventilu od 11/2004 do 7/2011, 1360 ccm, 65 kW, 88 hp, KFU (ET3J4), kupé
| TECDOC-číslo motoru | 17977 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17977 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17977 |
|---|---|
| montovaná strana | Sací strana |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17977 |
|---|---|
| montovaná strana | Výstupní strana |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17977 |
|---|---|
| montovaná strana | Sací strana |
| Materiál | Guma / kovový |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17977 |
|---|---|
| montovaná strana | Výstupní strana |
| Materiál | Guma / kovový |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17977 |
|---|---|
| montovaná strana | Výstupní strana |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17977 |
|---|---|
| objem | 70 ml |
| od rozsahu teploty [°C] | -60 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 300 °C |
Dostupnost