VW GOLF III (1H1) 1.4 - Těsnění pod víko ventilu od 10/1991 do 8/1997, 1390 ccm, 44 kW, 60 hp, ABD, AEX, Šikmá zadní část
| Požadovaný počet kusů | 3 |
|---|---|
| pro OE číslo | 030103533F |
| Alternativní sada opravy | 56022800 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4984 |
|---|---|
| Rok výroby od | 07/1995 |
| pro OE číslo | 030103483K |
| Alternativní sada opravy | 56022800 |
| doplňkový potřebný díl (výrobek-číslo) | 00757600 (x3) |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 4973 |
| Číslo podvozku (VIN) do | ******1H*SB060000 |
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Materiál | Guma |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4973 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 07/1995 |
| Číslo podvozku (VIN) od | 1PW000001 |
| pro OE číslo | 030 103 483 B |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4973 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 07/1995 |
| Číslo podvozku (VIN) od | 1PW000001 |
| pro OE číslo | 030103483G |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4984 |
|---|---|
| Rok výroby od | 07/1995 |
| Konstrukční rok do | 07/1995 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4984 |
|---|---|
| Rok výroby od | 07/1995 |
| objem | 70 ml |
| od rozsahu teploty [°C] | -60 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 300 °C |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 08/1994 |
| Číslo motoru od | ABD 558 155 |
| Kód motoru | AEX |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 1H-SB060001 |
|---|---|
| Materiál | ACM (polyakrylkaučuk) |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 4984 |
| Rok výroby od | 08/1994 |
| Číslo motoru od | ABD 558 155 |
| Požadovaný počet kusů | 3 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4973 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 07/1995 |
| Materiál | Guma |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4973 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 1H-SB-060 000 |
Dostupnost
| druh provozu | manuální |
|---|---|
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost