VW EOS (1F7, 1F8) 3.2 V6 - Těsnění pod víko ventilu od 6/2006 do 5/2009, 3189 ccm, 184 kW, 250 hp, BUB, CBRA, Kabriolet
| TECDOC-číslo motoru | 22178 |
|---|---|
| objem | 70 ml |
| od rozsahu teploty [°C] | -60 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 300 °C |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Materiál | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
Dostupnost
| Množství | 1 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | Guma |
Dostupnost