RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.2 16V (BR0R, BR1D, BR1L, CR0R) - Těsnění pod víko ventilu od 6/2005 do 12/2014, 1149 ccm, 48 kW, 65 hp, D4F 740, Šikmá zadní část
| Délka [mm] | 396 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 177 mm |
| Výška [mm] | 38 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,035 kg |
| Materiál | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18421 |
|---|---|
| Materiál | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 4 |
| Materiál | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
Dostupnost
| druh provozu | manuální |
|---|---|
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost