HYUNDAI ACCENT III (MC) 1.6 GLS - Těsnění pod víko ventilu od 11/2005 do 11/2010, 1599 ccm, 82 kW, 112 hp, G4ED, Šikmá zadní část
| pro OE číslo | 22441-26801 |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 9,9 mm |
| Délka [mm] | 500 mm |
| Šířka [mm] | 230 mm |
| verze | CVVT |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,090 kg |
|---|---|
| Materiál | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Materiál těsnění | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 10,5 mm |
|---|---|
| Průměr 1 [mm] | 44,3 mm |
| Průměr 2 [mm] | 25,8 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 20721 |
|---|---|
| objem | 70 ml |
| od rozsahu teploty [°C] | -60 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 300 °C |
Dostupnost
| Řízení ventilu | pro motory bez variabilního řízení ventilu |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Materiál těsnění | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
|---|
Dostupnost
| Materiál těsnění | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
|---|
Dostupnost
| druh provozu | manuální |
|---|---|
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost