HYUNDAI SONATA V (NF) 2.0 CRDi - Těsnění pod víko ventilu od 2/2006 do 12/2010, 1991 ccm, 103 kW, 140 hp, D4EA, limuzína
| TECDOC-číslo motoru | 16321 |
|---|---|
| pro OE číslo | 22441-27400(x1) |
| pro OE číslo | 22451-27000(x4) |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16321 |
|---|---|
| pro OE číslo | 22441-27000 |
| pro OE číslo | 22441-27001 |
| pro OE číslo | 22441-27400 |
| Délka [mm] | 435 mm |
| Šířka [mm] | 160 mm |
| Materiál | ACM (polyakrylkaučuk) |
Dostupnost
| pro OE číslo | 22441-27001 |
|---|---|
| Délka [mm] | 435 mm |
| Šířka [mm] | 185 mm |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 7,8 mm |
|---|---|
| Průměr 1 [mm] | 35,2 mm |
| Průměr 2 [mm] | 21,3 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16321 |
|---|---|
| objem | 70 ml |
| od rozsahu teploty [°C] | -60 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 300 °C |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 4 |
|---|---|
| montovaná strana | vnitřní |
Dostupnost